Wypróbuj oprogramowanie biznesowe używane przez ponad 50 000 firm na całym świecie, aby przekraczać oczekiwania swoich klientów i pracowników.

2x 2f homepage 2x 2f homepage

Bezproblemowo, łatwo i przyjemnie

Dzięki Freshworks firmy mogą w łatwy i szybki sposób zapewnić zadowolenie swoich klientów i pracowników.

Stosujemy nowatorskie podejście do tego, jak firmy odkrywają i wykorzystują oprogramowanie oraz czerpią z niego korzyści na wszystkich etapach procesu.

icon get up

Bezproblemowy start

Wypróbuj lub kup nasze oprogramowanie bezpośrednio na naszej stronie i rozpocznij pracę w ciągu kilku dni – a nie miesięcy.

Rozpocznij bezpłatny okres próbny

icon choose price

Wybierz swój plan cenowy

Nasze plany cenowe zostały opracowane z myślą o nowoczesnych zastosowaniach biznesowych i są przystępne dla firm każdej wielkości.

Zobacz cennik

icon build and

Rozszerzaj i dostosowuj do własnych potrzeb

Rozszerzaj i dopasowuj rozwiązania do swoich unikalnych potrzeb biznesowych, dzięki platformie niskokodowej i ponad 1100 niestandardowym aplikacjom dostępnym w naszym sklepie.

Odwiedź sklep

80 80

Wyższa wartość dodana w krótkim czasie

Przyspiesz produktywność i wydajność swojego zespołu dzięki nowoczesnym narzędziom do automatyzacji i współpracy, aby w krótkim czasie móc uzyskać wymierne rezultaty.

Dowiedz się więcej

Zaufało nam ponad 50 tys. dużych i małych firm

Jesteśmy przodującym dostawcą nowoczesnych rozwiązań SaaS, które to rozwiązują wiele złożonych problemów biznesowych w firmach każdej wielkości. Firmy z ponad 120 krajów na całym świecie korzystają z produktów Freshworks, aby każdego dnia dbać o zadowolenie swoich klientów i pracowników.

Dążymy do tego, by być jedną z najbardziej uwielbianych firm na świecie

freshworks banner chat 3000x3000 final craftsmanship min

Kultura

Kultura wspierająca wysoką jakość pracy, radość i dumę z niej, szybkość realizacji zadań oraz intensywną koncentrację na kliencie.

untitled design 2021 08 16t184407 551

Różnorodność

Pełnowymiarowa różnorodność, równość i integracja to nasze kluczowe priorytety.

freshworks banner chat 3000x3000 final actively empowered min

Doświadczenie

Koncentrujemy się na zwiększeniu doświadczenia zespołowego poprzez wzmocnienie zdolności przywódczych naszych menedżerów.

ho careers thumbs team

Zespół

4000 pracowników, których liczba stale rośnie, w biurach w Indiach, USA, Europie i Australii.

Gotowi, aby rozpocząć?

Dołącz do naszej społeczności ponad 50 000 firm różnej wielkości, które korzystają z nowoczesnych produktów SaaS firmy Freshworks, aby szybko i łatwo spełniać wymagania swoich klientów i pracowników.

Kontakt z działem sprzedażowym