Hakkımızda

Freshworks, işletmelerin müşteri ve çalışanlarını memnun etmelerini hızlı ve kolay hale getirir. Bunu, uygun maliyetli, uygulaması hızlı ve son kullanıcı için tasarlanmış bir hizmet olarak yazılım oluşturmaya ve sunmaya yönelik yeni bir yaklaşım benimseyerek yapıyoruz. Eski yazılımların aksine, Freshworks herkes için çalışan teknolojiler geliştirerek BT, müşteri hizmetleri, satış ekibi, pazarlamacılar ve İK'nın işlerini yapmasını ve müşterilerini memnun etmesini kolaylaştırır.

50.000'den fazla şirket, daha iyi bir müşteri deneyimi (CX, CRM) ve çalışan deneyimi (ITSM, HRSM) sağlamak için Freshworks'ün SaaS'ını kullanıyor.

Freshworks yolculuğu

On yıllık yaygınlaşma memnuniyeti
2010
Kurucular Girish Mathrubootham ve Shan Krishnasamy, kullanıcı odaklı bulut tabanlı bir müşteri hizmetleri yazılımı oluşturmak için çalışmaya başladı. Freshdesk resmi olarak kuruldu.
2011
Freshdesk, VC firması Accel'den 1 milyon dolar değerindeki ilk tur finansmanını sağladı ve ilk müşteri olarak Avustralya'daki Atwell College'ı aldı.
2012
Freshdesk, New York merkezli yatırım şirketi Tiger Global Management and Accel'den 5 milyon dolar değerindeki ikinci tur finansmanını aldı.
2015
Freshdesk, 1CLICK.io, Konotor ve Frilp'i satın aldı.
2016
Freshdesk ikinci ürününü piyasaya sürdü: Bir CRM ürünü olan Freshsales
2017
Freshdesk Inc., Freshworks Inc olarak marka adı değiştirdi
2018
Freshworks, yıllık yinelenen gelirde 100 milyon doları aştı; çok ürünlü bir paket olan Freshworks 360'ı tanıttı.
2019
Freshworks, Müşteri Bağlılığı Yazılımı segmentinde üç Gartner Magic Quadrant Raporuna girdi ve art arda üçüncü yıl Forbes Cloud 100 listesinde 40. sırada yer aldı.
2020
Freshworks, yıllık yinelenen gelirde 200 milyon doları aştı ve Gartner'ın MQ for CRM Müşteri İlişkileri Merkezi'ndeki tek "Vizyoner" şirket olarak yer aldı ve Forbes Cloud 100 listesinde 16. sıraya yükseldi.
2021
Freshworks, yıllık yinelenen gelirde 300 milyon doları aştı ve art arda ikinci yılda da Gartner'ın MQ for CRM Müşteri İlişkileri Merkezi'ndeki tek "Vizyoner" şirket olmaya devam ediyor.